'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e martë 28 dhjetor 2021

28 Dhjetor 2021, 08:26

Titujt e gazetave për sot, nga drejt unifikimit vitet e punës me Italinë për pensionet te PD i kërkon SPAK hetimin e Sali Berishës e deri tek Rama ndan çelësat e shtëpive të reja.

Programe të tjera

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha