'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e martë 28 shkurt 2023

28 Shkurt, 08:29

Titujt e gazetave për sot,nga afera që "prishi" qetësinë e Ilir Metës te revolucioni vazhdon e deri tek Rama ironizon Kurtin ditën e bisedimeve me Serbinë.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha