'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e martë 30 maj 2023

30 Maj, 08:44

Titujt e gazetave për sot, nga zbardhet skema e re si do bëhet rivlerësimi i dosjeve për 7 mijë pronarë te Kosova në udhëkryq e deri tek Partizani në qiellin e ..17-të.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha