'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e martë 4 tetor 2022

4 Tetor, 08:23 | Përditesimi i fundit: 2022-10-08 09:18:33

Titujt e gazetave për sot, nga Peleshi, Spiropali dhe Kodheli në listën e "Memex" të publikuar nga hakerat iranianë te shkërmoqja e Foltores e deri tek 32 vite batërdi.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha