'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e martë 6 Qershor 2023

6 Qershor, 08:31

 Titujt e gazetave për sot, nga thellohet pabarazia pagat po rriten shumë me shpejt se pensionet te "tentativa" e Gaz Bardhit për t'i dorëzuar PD-në Berishës e deri tek pse po plaket Shqipëria.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha