'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e martë 7 shkurt 2023

7 Shkurt, 08:09

Titujt kryesorë të gazetave për datën e sotme Nga Jamarbër Malltezi ambjentalisti i papunë qëu bë milardier falë vjehrrit, Sali Berisha i bindur se 'Hamza' Meta do e tradhëtoj sërish dhe kapiten goleador ky është Interi i Lautaros!

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha