'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e mërkurë 14 shtator 2022

14 Shtator, 08:29

Titujt e gazetave për sot, nga misteri shteti fsheh porositësin e 2.2 milionë USD naftë kontrabandë te lufta e Rusisë në Ballkan ka filluar e deri tek Bajerni merr hak ndaj Levandovskit.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha