'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e mërkurë 17 maj 2023

17 Maj, 09:39

Titujt e gazetave për sot, nga Berisha nuk largohet as pas humbjes poshtëruese te mesazhi I 14 majit e deri tek Interi në finalen e ëndrrave të Champions.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha