'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e mërkurë 18 janar 2023

18 Janar, 07:56

Titujt e gazetave për sot, nga Britania paralajmëron një tjetër listë "non grata" në Shqipëri te beteja për PD nis nga fillimi e deri tek Serbia dhe Perëndimi.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha