'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e mërkurë 19 tetor 2022

19 Tetor, 08:49 | Përditesimi i fundit: 2022-10-19 08:50:16

Titujt e gazetave për sot, nga pedagogët refuzojnë propozimin e Ramës te vjedhja e floririt SPAK mbyll 1 nga 5 dosjet e Ilir Metës e deri tek bashkimi që fsheh humbësin.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha