'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e mërkurë 22 mars 2023

22 Mars, 08:30

Titujt e gazetave për sot, nga Gonxhe nuk tërhiqet nga rritja e çmimit të patentës te 3 skenarët e Alibeajt për 14 majin e deri tek zbardhet plani i Silvinjos për Poloninë.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha