'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e mërkurë 24 maj 2023

24 Maj, 08:39

Titujt e gazetave për sot, nga deputetët miratojnë dyfishim pagash për veten e ministrat te pse tentuan Berisha e Meta të luanin me kartën e Himarës më 14 maj e deri tek një turpi I madh.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha