'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e mërkurë 25 janar 2023

25 Janar, 08:13

Titujt e gazetave për sot, nga 21 janari në dorë të Altin Dumanit te një amerikan, dy tropojanë dhe një shejtan e deri tek Xhixha prezantohet si gladiator tek Qarabag.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha