'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e mërkurë 28 dhjetor 2022

28 Dhjetor 2022, 08:29

Titujt e gazetave për sot, nga rritet tensioni në Kosovë te Ilir Meta dorëzohet për rrëzimin e qeverisë e deri tek Veliaj dhe kullofobët.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha