'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e mërkurë 7 Qershor 2023

7 Qershor, 09:03

Titujt e gazetave për sot, nga arrestohet Vangjush Dako me akuza për shpërdorim detyre e falsifikim te puçi i ri brenda opozitës e deri tek kategoritë që përfitojnë kredi të butë për strehimin social.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha