'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e premte 13 janar 2023

13 Janar, 07:57

Titujt e gazetave për sot, nga 8 janari i dytë me listat e Salianjit te Ilir Meta jashtë politikës e deri tek a po zgjohet drejtësia?

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha