'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e premte 18 nëntor 2022

18 Nëntor, 09:00

#reportTV #lajmeshqip #lajme Titujt e gazetave për sot, nga mesazhi i Yuri Kim se një erë e re po vjen në Shqipëri te banorët e Divjakës në revoltë shkulin traun me pagesë e deri tek luftë me njëri-tjetrin.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha