'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e premte 19 maj 2023

19 Maj, 08:20

Titujt e gazetave për sot, nga deputetët e PD në kërkim të formulës për bashkim te Edi Rama "fallxhor" I zgjedhjeve Jo rastësisht e deri tek aman mos ik o mixha Salih.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha