'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e premte 2 Qershor 2023

2 Qershor, 08:55

Titujt e gazetave për sot, nga qeveria shtyn prapë rritjen e pagave te në datën 9 qershor fillon "katarsisi" e deri tek Kupa e lavdisë ,Egnatia realizon një kryevepër.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha