'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e premte 24 dhjetor 2021

24 Dhjetor 2021, 09:05

Titujt e gazetave për sot, nga sa paguhen personazhet VIP të skenës e televizionit te miliarderët që ndjekin Berishën e deri tek rrjedhje apo vjedhje.

Programe të tjera

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha