'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e premte 26 maj 2023

26 Maj, 08:38

Titujt e gazetave për sot, nga PS-PD bashkojnë votat për dyfishimin e pagave të tyre me pëlqimin e Presidentit te Rama paralajmëron rritje çmimi të energjisë e deri tek Partizani prek titullin Tirana në revoltë.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha