'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e premte 27 janar 2023

27 Janar, 08:35

Titujt e gazetave për sot, nga opozita i bën thirrje Ramës të dorëhiqet te Shkëlzen Berisha në "rrjetën" e SPAK e deri tek a ka parti paraja.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha