'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e shtunë 3 Qershor 2023

3 Qershor, 08:40 | Përditesimi i fundit: 2023-06-03 10:03:20

Titujt e gazetave për sot, nga Saimir Tahiri lirohet nga burgu dhe trazon sërish politikën te Viso, edhe 2 paketa të tjera për Reformën në Drejtësi e deri tek eksodi I madh te Tirana gati të largohen 9 lojtarë.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha