'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e premte 6 janar 2023

6 Janar, 08:50

Titujt e gazetave për sot, nga SPAK para "provës së zjarrit" te "Rilindja" mbush administratën me 22 mijë militantë e deri tek do ketë luftë në Kosovë?

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha