'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e premte 9 Qershor 2023

9 Qershor, 08:46

Titujt e gazetave për sot, nga Vangjush Dako mbetet në burg te Rama merr në dorë "fatet" e Kosovës e deri tek 70 për qind e të rinjve shqiptare pa një dhomë ,flenë në kuzhinë.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha