'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e shtunë 10 Qershor 2023

10 Qershor, 08:34

Titujt e gazetave për sot, nga ushtria mund të rikthehet e detyrueshme te ikja e çuditshme e deputetëve të PD-së e deri tek sot finalja e Champions Siti-Inter luftë për lavdinë.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha