'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e shtunë 13 maj 2023

13 Maj, 08:58

Titujt e gazetave për sot, nga arrestimi I Fredi Belerit për blerje votash Mitsotakis ultimatum Ramës te si shitet dhe blihet vota në Shqipëri e deri tek PS fiton 45 bashki thuajse pa garë.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha