'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e shtunë 14 janar 2023

14 Janar, 08:34 | Përditesimi i fundit: 2023-01-14 09:19:19

Titujt e gazetave për sot, nga politika nën terror njeriu i amerikanëve "kopsit" 18 dosje "përvëluese në SPAK te psikodrama e foltores e deri tek ç'lidhje ka Ilir Meta me PD?

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha