'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e shtunë 18 shkurt 2023

18 Shkurt, 08:40

Titujt e gazetave për sot, nga zbulohet pasuria e Luiz Ejllit te ftesa për Berishën shkatërron festën e Ambasadës së Kosovës në Tiranë e deri tek 8 muaj pritje.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha