'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e shtunë 25 mars 2023

25 Mars, 09:21 | Përditesimi i fundit: 2023-03-25 09:53:15

Titujt e gazetave për sot, nga SHBA bën apel për zgjedhje me kandidatë të pastër e me integritet te arsyet e dyzimit të disa deputetëve të PD drejt Foltores e deri tek e ardhmja sipas Soros.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha