'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e shtunë 27 maj 2023

27 Maj, 09:08 | Përditesimi i fundit: 2023-05-27 09:45:28

Titujt e gazetave për sot, nga 97 deputetët e PS-PD që votuan "pro" vendimit për dyfishimin e rrogave te as me zemër e as me mendje por me joshje e frikësim e deri tek FSHF fundos Tiranën.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha