'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e shtunë 28 janar 2023

28 Janar, 08:46

Titujt e gazetave për sot, nga Berisha "shet" Fatmir Mediun te Kreshnik Spahiu zbardh prapaskenat e bujshme e deri tek Wagner dhe Kosova.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha