'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e shtunë 4 shkurt 2023

4 Shkurt, 08:30

#reporttv #lajmeshqip Titujt kryesorë të gazetave :Nga shkrimi i New York Times për çeshtjen McGonical , rrënimi i Rusisë dhe Saliu si Enveri

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha