'Shtypi i Ditës dhe Ju' me Andi Kapxhiun, ja çfarë shkruajnë gazetat sot e mërkurë 13 tetor 2021

13 Tetor, 08:46

Titujt e gazetave për sot, nga skema e re se si përfitohet shtesa 9% për pensionet te ku po shkon PD-ja e deri tek Botërori me dylbi Shqipëria bie me një goditje.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha