Si fitohen para nga Instagrami

24 Nëntor 2020, 11:19

Në një intervistë në ‘’ Rreze Dielli’’ folëm për rrjetet sociale, ‘Si mund të fitohen para nga Instagrami’?  Të ftuara Sidorela Lepri, menaxhere marketingu dhe Rina Kuqo blogere, folën për eksperiencën e tyre në këtë fushë.

Programe të tjera

Shiko të gjitha