Skandali në FSHF, Veliaj në Repolitix: Federata një klan ku është përfshirë edhe politika e llumit, mbështetet nga Berisha dhe Meta

24 Janar, 21:12 | Përditesimi i fundit: 2022-01-24 22:59:28

 Kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj në një intervistë për emisionin "Repolitix" në Report Tv teksa e ka cilësuar si një klan të Dukës, tha se po mbështetet nga Lulzim Basha dhe Ilir Meta.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha