Skena si në film/ Djali i ish-politikanit shqiptar bashkëpunon me krupierin dhe ‘vjedhin’ kazinonë në Tiranë! ‘Shitet’ si lojtar me fat, por del huq

9 Gusht, 22:02

TIRANË- Një skenë si në filma është regjistruar në një prej kazinove në Tiranë ku protagonist ka qenë djali i një ish-politikani të njohur në vendin tonë, i cili ka arritur që me anë të mashtrimit të marrë një shumë prej 1 mln lekësh të rinj! Në ndihmë për të vënë skenë këtë mashrim, i ka ardhur edhe krupieri i kazinosë, (dealer). Report Tv mëson se bëhet fjalë për Artan Lakrori, djali i Maqo Lakrori, ish-deputet dhe ish- kandidati për kreun e PS-së në 2009.

Kategori të tjera