Sonte finalja e Kupës/ Egnatia për historinë, Tirana pa tifozë dhe futbollistë! Shehi e luan ndeshjen e fundit pa kontratë

1 Qershor, 13:12

Tirana dhe Egnatia do përballen sot në Elbasan për finalen e Kupës së Shqipërisë. Rrogozhinasit të cilët luftojnë për ta fituar për herë të parë kanë avantazhin e tifozëve, por edhe mungesat e shumta te bardheblutë.

Kategori të tjera

Shiko të gjitha