Sot nis sezoni i ri i 'Repolitix' me Denis Mingën, çdo të martë e të mërkurë në 21:00 në Report Tv!

8 Nëntor 2022, 09:47 | Përditesimi i fundit: 2022-11-08 14:14:42

Emisioni ‘Repolitix’ rikthehet sonte me sezonin e ri duke nisur nga 8 nëntor çdo të martë dhe mërkurë ora 21:00. Moderuar nga gazetari Denis Minga edhe këtë sezon ‘Repolitix’ do t’i kushtojë një hapësirë të konsiderueshme aktualitetit dhe ngjarjes së ditës.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha