Spahiu : Sali Berisha nuk përfaqëson më opozitën e bashkuar, por një klan fisnor dhe familjar

1 Qershor, 20:11 | Përditesimi i fundit: 2024-06-02 22:31:55

Sali Berisha nuk përfaqëson opozitën, por një rrymë të caktuar. Kështu u shpreh në Report Tv analisti Kreshnik Spahiu, ndërsa thotë se populli opozitar është 10 herë më shumë se Berisha.