Spahiu tregon: 4 arsyet e fshehta pse rezoluta antikorrupsion u prit keq nga SHBA dhe BE

1 Qershor, 18:51

Pasi mazhoranca miratoi e vetme ngritjen e Komisionit të Posaçëm Antikorrupsion, SHBA dhe BE kërkojnë transparencë dhe gjithëpërfshirje. Analisti Kreshnik Spahiu në një intervistë për Report Tv analizoi reagimet e ndërkombëtarëve mbi këtë komision, ndërsa renditi edhe 4 arsyet e fshehta se përse u prit keq nga SHBA dhe BE.