Spartak Ngjela analizon sezonin politik

15 Korrik, 06:54

Avokati Spartak Ngjela ka analizuar sezonin politik, zhvillimet në PD dhe lëvizjen e Sali Berishës në intervistën për Report Tv në emisionin 'Repolitix' me gazetarin Denis Minga.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha