Sulm me armë në Mal të Zi, 10 viktima dhe disa të plagosur, ekzekutohet autori

12 Gusht, 19:12

MALI I ZI- Një 34-vjeçar në Cetinje ka sulmuar me armë në drejtim të disa personave, ku deri më tani raportohet se 10 persona kanë humbur jetën dhe 4 janë plagosur.

Kategori të tjera