Sulmi ndaj SPAK? Gazetari: Rama po i dëmton punën me retorikën e tij! Presidenti?Andoni: Opozita e 'varfër' për emra, nuk e sfidon mazhorancën

12 Maj, 20:58

Kritikat e kryeministrit Edi Rama ndaj SPAK janë cilësuar si një "sulm i koduar" nga opozita, ndërkohë që edhe për kryeredaktorin e "Panorama.al", Aristir Lumnezi retorika e tij është e tepruar dhe po dëmton punën e organit të drejtësisë.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha