“Të dënohet babai i atij djalit” vlonjati zbulon çfarë i tha shoku i tij dëshmitar i aksidentit tragjik

26 Qershor, 09:46

Për aksidentin tragjik në Fier-Vlorë që i mori jetën katër anëtarëve të një familje u diskutua mëngjesin e sotëm në “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv. Një zotëri nga Vlora që telefonoi tha se duhet dënuar babai i atij djalit dhe zbuloi se çfarë i tha një shoku i tij që rastisi të ishte dëshmitar në vendngjarje.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha