Të vendosura nga grupe kriminale për të vëzhguar policinë, sekuestrohen 20 kamera 'spiune' në Fier dhe Lushnjë, 5 persona nën hetim

29 Janar, 09:52 | Përditesimi i fundit: 2023-01-29 13:55:47

Policia e Fierit ka çmontuar dhe sekuestruar 20 kamera sigurie në Fier dhe Lushnjë nga grupe kriminale në kundërshtim me ligjin me qëllim vëzhgimin e efektivëve të policisë.

Kategori të tjera