Temperaturat e larta rrisin rastet me probleme kardiake! Mjekja: Evitoni daljet në mesditë, pini lëngje e shmangni Fast-Food-et

21 Korrik, 17:13 | Përditesimi i fundit: 2022-07-21 20:28:06

“Vala e të nxehtit afrikan ka ardhur në Shqipëri dhe bashkë me to edhe problemet shëndetësore. Mjekët e familjes bëjnë thirrje qytetarëve që të kenë kujdes dhe të shmangin orët e pikut”.

Kategori të tjera