Tensionet në veri të Kosovës, deputeti i Vetëvendosjes: Policia bëri punën, kryetarët e rinj do fillonin detyrën, s’është provokim! S’cenohen raportet me SHBA

31 Maj, 07:35

Tensionet në veri të Kosovës vijojnë për të dytën ditë radhazi. Në një intervistë për Report TV, deputeti i Lëvizjes Vetëvendosjes, partisë në pushtet në Kosovë, foli për situatën e krijuar dhe marrëdhëniet me SHBA.

    Programe të tjera

      Nuk u gjeten video për këtë program!

    Shiko të gjitha