Tërmet 7.4 ballë në kufirin mes Turqisë dhe Sirisë! Deri tani 190 viktima dhe mbi 440 të plagosur

6 Shkurt, 07:22 | Përditesimi i fundit: 2023-02-06 14:37:56

Një tërmet i fuqishëm me magnitudë 7.4 të shkallës Rihter ka goditur kufirin mes Turqisë dhe Sirisë. Deri tani raportohen 190 viktima dhe më shumë se 440 të plagosur.

Kategori të tjera