'Territorialja'/ Bejko: Rama kërkon të ulë numrin e bashkive në 34! I akuzon për falimentim që t'i ‘zhdukë’! Krashi: Ndarja aktuale ka shumë probleme

21 Qershor, 18:53

Maxhoranca ka si qëllim të reduktojë numrin e bashkive në vendin tonë dhe kjo sipas sekretarit për pushtetin vendor në PD, Roland Bejko, tregohet qartë nga takimi i fundit i kryeministrit Edi Rama me kryebashkiakët.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha